Referencje

Referencje wystawione przez firmy:

„Firma Rfinanse z siedzibą przy ul. Kraszewskiego 26/2, 30-110 Kraków pomogła nam w wyborze najkorzystniejszej oferty finansowania w formie kredytów obrotowych na realizację kontraktów budowlanych wykonywanych przez naszą firmę w 2010 oraz 2011 roku. wefgwef wrgwr Współpraca z firmą Rfinanse pomogła nam w realizacji naszych celów biznesowych. Polecamy firmę Rfinanse jako rzetelnego kontrahenta. W przypadku kolejnych kontraktów planujemy dalszą współpracę z firmą Rfinanse.”

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Banimex Sp. z o.o., ul.Odkrywkowa 93, 42-504 Będzin

 

„Rekomenduję firmę Rfinanse w zakresie świadczonych usług finansowych jako profesjonalnego partnera biznesowego. Firma Rfinanse pomogła mi uzyskać kredyty obrotowe oraz gwarancje  ubezpieczeniowe na korzystnych warunkach. Jakość wykonanej usługi pozwala mi stwierdzić, że firmę tą cechuje rzetelność i znajomość rynku. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy i z całym przekonaniem polecam Rfinanse  innym.”

Inżynieria Zbigniew Witkowski, ul. Rybitwy 4, 30-722 Kraków

 

 „Z usług firmy Rfinanse korzystaliśmy już niejednokrotnie. Podobnie nasi klienci, których im polecamy. Każdorazowo spotykamy się z bardzo rzeczową, profesjonalną obsługą a jednocześnie sympatyczną i przyjacielską atmosferą. Oczywiście każde dotychczasowe działania były zakończone sukcesem.  Serdecznie polecamy i zachęcamy do korzystania z usług tej coraz prężniej działającej Firmy.”

Anna Gawlik Pro Calculo s.c., ul. Zwierzyniecka 17/5, 31-103 Kraków

 

„Chcę poinformować, że Firma Rfinanse z siedzibą przy ul. Kraszewskiego 26/2 w Krakowie pomogła  nam przeprowadzić formalności związane z pozyskaniem środków na jedną z naszych inwestycji. Dzięki profesjonalnemu doradztwu transakcja została zrealizowana  sprawnie i szybko, a czas w biznesie to sprawa kluczowa. Polecamy R-finanse jako solidną firmę.”

Bimarco, ul. Kraszewskiego 23, 32-400 Myślenice

 

„Informujemy, że firma Rfinanse z siedzibą w Krakowie przy ul. Kraszewskiego 26/2 zajmowała się obsługą finansową naszej firmy, w zakresie pozyskania środków pieniężnych z kredytu bankowego na realizację zadań w ramach zamówień od Inwestora Publicznego. Współpraca z firmą Rfinanse układała się pomyślnie. Dzięki profesjonalnemu działaniu pracowników firmy finansowanie udało się pozyskać sprawnie i w krótkim czasie. Polecamy firmę Rfinanse jako rzetelnego i solidnego kontrahenta.”

Berny & Berny SC PHU, ul. Piaskowa 14, 32-551 Jankowice

 

Referencje wystawione przez osoby prywatne:

„Mieliśmy wątpliwości czy korzystanie z doradcy finansowego to najlepszy pomysł. Rozwiał je Pan Adrian Rawło. Korzystaliśmy z jego usług trzykrotnie (kredyt, leasing), za każdym razem wykazał się pełnym zaangażowaniem, obiektywnością, pełnym profesjonalizmem. Świetnie też reprezentował nasze interesy przed pracownikami banku, nie traciliśmy czasu na długie czekanie w kolejkach.
Gdybyśmy tylko mieli jeszcze jakąś potrzebę to wzięlibyśmy kredyt z Adrianem Rawło!!”

Justyna i Artur, Kraków

 

„Jakiś czas temu korzystałem z usług Pani Magdaleny Hołyszko. Współpraca od samego początku przebiegła w sposób bardzo profesjonalny i w miłej atmosferze. Jako wymagający klient miałem sporo pytań i wątpliwości. Zawsze jednak mogłem liczyć na szybki kontakt i wyczerpującą odpowiedź ze strony Pani Magdy. Ponadto w momencie podpisania umowy kredytowej byłem przekonany, że jest to najlepsza dla mnie oferta kredytowa dostępna na rynku. Cenię profesjonalizm, zaangażowanie, a także indywidualne podejście do klienta, dlatego chciałbym polecić usługi Pani Magdy  – na pewno będą Państwo zadowoleni.”

Marcin, Kraków

 

„Kilka miesiecy temu zwróciłam sie z prośba o pomoc w załatwieniu kredytu na zakup mieszkania do Pani Heleny Górnickiej. Pani Helena  była miła , bardzo zaangażowana i znająca sie na swojej pracy. Zajęła sie wszystkimi formalnościami, odbierała telefony , odpisywała na e-maile i odpowiadała na wszystkie pytania.
Polecam wszystkim!”

Renata, Zakopane

 

„Chcemy  podziękować Panu Adrianowi Rawło za pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Ogromna ilość ofert na rynku, reklamy i sprzeczne informacje w internecie utrudniały podjęcie decyzji. Adrian Rawło pokazał nam na co zwrócić uwagę, skompletował dokumentację i szybko uzyskaliśmy kredyt. Możemy z czystym sumieniem polecić Jego usługi tym którzy chcą oszczędzić czas i pieniądze.”

Izabela i Dariusz, Kraków

 

„Chciałem serdecznie podziękować Pani Magdalenie Hołyszko za pomoc przy staraniu się o kredyt hipoteczny. Pani Magdalena wykazała się dużym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego, jak również głęboką wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Kontakt przez cały czas przebiegał wzorcowo, od pierwszego spotkania aż do uzyskania kredytu. Wszystkie formalności były wykonane z należytą starannością, terminowo i solidnie. Zapewniam, że jeżeli w przyszłości będę potrzebował podobnej pomocy to na pewno skorzystam z usług Pani Magdaleny Hołyszko.”

Radosław, Kraków

 

„Kilka razy korzystałam z usług Pani Heleny Górnickiej, która jest bardzo kompetentnym, cierpliwym i dyspozycyjnym doradcą. Zna oferty wielu banków i potrafi dopasować ofertę aż do skutku. Poleciłam Panią Helenę kilku znajomym i sama też chcę po raz kolejny skorzystać z Jej usług.”

Agnieszka, Kraków